Новини

Учень Луцького училища – переможець Міжнародного конкурсу «Золотий кубок Лінде 2018»

У квітні цього року в м. Фрідек-Містек (Чехія) відбувся ХХІІ Міжнародний конкурс молодих зварників «Золотий кубок Лінде», участь у якому взяли представники Чехії, Словаччини, Німеччини та України.

Детальніше
Волинь вітала учасників Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» («Німецька мова»)

З 21 по 28 квітня 2018 року педагоги з усіх куточків України та міста Києва стали учасниками ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» у номінації «Німецька мова», що проходив на Волині.

Детальніше
Запрошення до участі у торгах Детальніше
На Волині розвиватимуть агропромисловий комплекс за нідерландськими технологіями

Днями у стінах головної адмінбудівлі краювідбулася робоча зустріч представників Королівства Нідерландів із начальником управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації Юрієм Кресаком та директором департаменту агропромислового розвитку органу влади Юрієм Горбенком.

Детальніше
5-6 травня в Ковелі – міжнародний пробіг та чемпіонат України з півмарафону

У зв’язку із проведенням міжнародного пробігу та чемпіонату України з півмарафону в Ковелі 5-6 травня 2018 року будуть перекриті деякі вулиці міста для руху автотранспорту.

Детальніше
На Волині проведуть громадську експертизу діяльності ОДА

20 квітня 2018 року на адресу голови Волинської облдержадміністрації надійшло звернення ВОГО «Переселенці Криму і Донбасу» щодо сприяння у проведенні громадської експертизи діяльності органу виконавчої влади.

Детальніше
Голова ОДА відвідав Володимир-Волинський район

У Княжому місті сьогодні справжнє свято: місцеві жителі зустріли особовий склад в/ч А 2892, що повернулися із зони проведення антитерористичної операції.

Детальніше
Олександр Савченко зустрівся з представниками ГО «Надія»

Сьогодні, 2 травня 2018 року, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зустрівся із представниками обласної громадської організації членів родин загиблих в АТО «Надія».

Детальніше
Працівники профтехзакладів Дніпропетровщини переймали досвід волинян

В рамках міжрегіонального співробітництва в сфері професійно-технічної освіти Волинь гостинно приймала колег із Дніпропетровщини.

Детальніше