Новини

Спалах кору в області: напрацювали заходи для запобігання розповсюдження захворюваності

31 березня 2018 року, для оперативного реагування в Турійській райдержадміністрації за участі директорів шкіл, вчителів, батьків відбулось розширене засідання протиепідемічної комісії.

Детальніше
За результатами протипожежних перевірок складено 26 протоколів про адміністративні правопорушення

30 березня 2018 року, працівники органів державного пожежного нагляду Управління ДСНС у Волинській області здійснили перевірки стану пожежної та техногенної безпеки на 28 об’єктах з масовим перебуванням людей. Під час обстежень виявлені суттєві порушення.

Детальніше
Обережно! Підвищений рівень загрози захворюваності на кір

В Україні все частіше фіксують спалахи кору, що спричинено низьким рівним охоплення профілактичними щепленнями дітей та циклічністю захворювання. Зокрема, сьогодні, 30 березня 2018 року, на Волині зареєстровано нові випадки хвороби.

Детальніше
На Маневиччині – превентивні заходи щодо запобігання підтоплення

Маневицький район, як і Любешівський, Камінь-Каширський та Ратнівський, мають найбільші ризики підтоплення під час весняних паводків на Волині.

Детальніше
Андрій Карпомиз: «Робити все можливе, аби місто та область були з газом»

Днями ПАТ «Волиньгаз» попередив підприємства області, які здійснюють виробництво теплової енергії, про можливе припинення розподілу природного газу з 1 квітня поточного року.

Детальніше
В області тривають заходи щодо запобігання підтоплення присадибних ділянок

Аби запобігти випадків підтоплень, голова облдержадміністрації Олександр Савченко​ підписав доручення №1970/17/1-18 від 28.03.2018 «Про вжиття додаткових заходів щодо запобігання випадків підтоплень в населених пунктах області».

Детальніше
Протипожежна безпека у Луцьку: проінспектовали Центральний універмаг та готель «Україна»

Тривають системні перевірки щодо дотримання правил протипожежної безпеки у місцях масового скупчення людей. Так, вчора та сьогодні в місті Луцьку інспектували Центральний універмаг міста та готель «Україна».

Детальніше
Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців

Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці.

Детальніше
На Волині розпочались ретельні перевірки стану пожежної та техногенної безпеки об’єктах з масовим перебуванням людей

Волинь не залишилася осторонь та відповідно до рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке ініціював голова облдержадміністрації Олександр Савченко, перевірки розпочалися вже учора, 28 березня 2018 року.

Детальніше