Новини

На Волині – перша угода на реконструкцію чотирьох амбулаторій

В області у рамках реалізації Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» підписали першу угоду.

Детальніше
Стартувала кампанія «Лікар для кожної сім’ї»

Вже понад 300 тисяч декларацій в першій декаді квітня підписали українці і, таким чином, обрали свого сімейного лікаря.

Детальніше
На Волині перевірили ще 9 об’єктів з масовим перебуванням людей

На території області тривають перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки.

Детальніше
Інформація про діяльність Управління (Північно-західної інспекції з ядерної та радіаційної безпеки на правах самостійного управління) Державної інспекції ядерного регулювання України

На території Волинської області зареєстровано 88 суб’єктів господарчої діяльності (юридичних та фізичних осіб), які проваджують діяльність у сфері використання ядерної енергії.

Детальніше
Волиняни долучилися до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

Хорошою традицією стало проведення кожного року навесні всеукраїнської акції з благоустрою території – «За чисте довкілля».

Детальніше
ГО «Українські Креативні Реформатори» запрошує юних українців взяти участь у програмі «Діти Створюють Країну»

Програма «Діти Створюють Країну» – це інструмент для формування спільноти свідомих активних дітей, платформа для об’єднання, навчання та взаємодії активних однодумців з різних куточків світу, до якої на сьогоднішній день долучилося більше 500 дітей з 23 областей України, а також юних українців з Йорданії та Німеччини.

Детальніше
«100 років милосердя»: на Волині відбудеться Всеукраїнський Місяць Червоного Хреста

18 квітня 2018 року виповнюється 100 років від дня створення Товариства Червоного Хреста України – найвпливовішої та найбільшої за чисельністю в країні громадської організації, основним завданням якої є захист життя людей, попередження та полегшення людських страждань під час збройних конфліктів, стихійних лих, катастроф та аварій, надання допомоги медичній службі збройних сил і органам охорони здоров’я, сприяння органам державної влади України в гуманітарній сфері тощо.

Детальніше
Волинь відзначає свято Світлого Христового Воскресіння

Урочисті Пасхальні богослужіння відбулися у храмах області з нагоди Світлого Христового Воскресіння.

Детальніше
Великоднє привітання голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка

Дорогі волиняни! Щиро вітаю вас із великим днем Світлого Христового Воскресіння, яке з давніх-давен залишається символом вічного життя, перемоги над смертю та очищення від гріхів.

Детальніше