Новини Волині

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Святої Трійці

Шановні волиняни! Щиро вітаю вас зі Святою Трійцею – одним із найбільших християнських свят, що відзначають на 50-ий день після Великодня. У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів та благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.

Детальніше
Результати співпраці щодо україно-естонського проекту на Волині

Днями у м. Києві відбулася підсумкова конференція за результатами україно-естонського проекту з розвитку співробітництва «Досвід Естонії – на підтримку реформи професійної освіти в Україні, Волинська область».

Детальніше
Пасічники із Турійського району звернулись до голови ОДА за допомогою

Кричущий факт відбувся на Турійщині, де зафіксовано масову загибель бджіл.

Детальніше
На Волині функціонує 102 підрозділи місцевої пожежної охорони

Стан пожежної безпеки – одне з основних питань порядку денного виїзного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Савченка 24 травня 2018 року в приміщенні Турійської райдержадміністрації.

Детальніше
В області визначено 45 місць масового відпочинку на водних об’єктах

Готовність місць масового відпочинку на водних об’єктах області обговорили під час виїзного засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, що відбулось під керівництвом голови облдержадміністрації Олександра Савченка 24 травня 2018 року в приміщенні Турійської райдержадміністрації.

Детальніше
Вже восени планують розпочати реконструкцію фонтану на Київському майдані

Близько півсотні працівників облдержадміністрації вийшли сьогодні, 24 травня 2018 року, на Київський майдан, аби прибрати навколо непрацюючого фонтану, що розташований перед головною адмінбудівлею краю.

Детальніше
В регіоні завершили реалізацію проекту ЄС, котрий допоможе налагодити взаємодію влади й громад

Волинь – одна з областей північно-західної частини України, що стала учасником проекту Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» та змогла всього лиш за 28 останніх місяців модернізувати або ж узагалі створити «з нуля» 7 ЦНАПів.

Детальніше
Школа має «жити», - Олександр Савченко про відкриття 27-ої школи

Жителі міста Луцька із нетерпінням чекають відкриття школи № 27 у новозбудованому житловому масиві.

Детальніше
В області триває активна підготовка до опалювального сезону

У жовтні розпочнеться новий опалювальний сезон 2018-2019 років, підготовка до якого уже розпочалася на території області.

Детальніше