Новини Волині

У Рожищенському районі запрацював інклюзивно-ресурсний центр

Інклюзивно-ресурсний центр офіційно відкрив свої двері 30 серпня 2018 року.

Детальніше
Наталія Окша: Партнерство «Відкритий Уряд» - можливості співпраці влади та громадянського суспільства

Партнерство «Відкритий Уряд» (ПВУ) - багатостороння міжнародна ініціатива, яка покликана об'єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

Детальніше
Поблизу Луцька мешканці скаржаться на небезпечні викиди з підприємства

Завод по виробництву утеплюючих матеріалів ТзОВ «Технологія базальту», що у селі Струмівка, перевищив дозволені показники забруднення повітря фенолом та формальдегідом.

Детальніше
У селі на Волині вирішуватимуть проблему газифікації населеного пункту

Розмова голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка з представниками села Холопичі, яке потребує газифікації, відбулася 13 вересня 2018 року, під час робочої поїздки в Локачинський район.

Детальніше
У притулку для дітей в Рожищі планують встановити відеоспостереження

2 серпня 2018 року координаторами уповноваженого Верховної Ради з прав людини було здійснено моніторинговий візит до притулку для дітей.

Детальніше
В Локачинському районі відзначили матерів-героїнь

Нагороди троє жінок району отримали з рук голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка, який 13 вересня 2018 року перебував в Локачах з робочим візитом.

Детальніше
Під головуванням Павла Розенка відбулася міжвідомча нарада щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки»

13 вересня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбулася міжвідомча нарада щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки».

Детальніше
Саме за такими українцями майбутнє нашої великої держави – Президент про лауреатів всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року – 2018»

Напередодні Дня рятівника Президент Петро Порошенко нагородив одинадцятьох лауреатів всеукраїнської премії «Герой-рятувальник року – 2018».

Детальніше
IKEA дуже знаковий бренд – Президент на зустрічі з головним виконавчим директором IKEA у Південно-Східній Європі привітав рішення про прихід в Україну

Президент Петро Порошенко під час зустрічі з головним виконавчим директором IKEA у Південно-Східній Європі Стефаном Вановербеке привітав рішення про відкриття магазину IKEA в Україні.

Детальніше