Новини Волині

Амбулаторії Ківерцівщини, які реконструюють за кошти позики Світового банку, приймуть восени перших пацієнтів

Реконструкція та ремонт приміщень під амбулаторії загальної практики – сімейної медицини у рамках реалізації будівельного компоненту субпроекту Світового банку і МОЗ «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» – у зоні особливої уваги упродовж тривалого часу.

Детальніше
Впродовж минулого тижня захворюваність на кір зменшилася на 40 %

За даними Міністерства охорони здоров’я України, Волинь знаходиться на 7 місці по Україні (після Рівненської, Львівської, Чернівецької, Вінницької, Хмельницької та Тернопільської областей) за кількістю хворих на кір.

Детальніше
На Волині закінчили будівництво жіночої консультації обласного перинатального центру

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Волинській області прийнято в експлуатацію приміщення жіночої консультації Волинського обласного перинатального центру, про що видано відповідний сертифікат.

Детальніше
В шести районах області перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ

В Україні в цілому, та на Волині зокрема, спостерігається низька інтенсивність епідемічної активності ГРВІ та грипу.

Детальніше
Волинь відзначає 148 річницю від Дня народження Лесі Українки

У Луцьку відбулася літературно-мистецька година «Думками Лесі Українки». Відтак, сотні шанувальників творчості поетеси молодого і старшого віку зібралися у день її 148-их уродин на Театральному майдані в центрі міста.

Детальніше
В облдержадміністрації розробляють сім проектів нових регіональних програм, спрямованих на розвиток Волинської області

У 2018 році в області діяли 41 регіональна цільова програма. Для 23-ох із них було передбачено бюджетні асигнування на суму близько 112 мільйонів гривень.

Детальніше
«Золото» та «бронза» волинських лижниць на чемпіонаті світу

З 8 по 26 лютого в місті Прінс-Джордж (Канада) відбувається чемпіонат світу з зимових видів спорту (УОРА, вади зору, ІІ ранг) на якому в лижній змішаній естафеті «золоту» медаль здобула волинянка Юлія Батенкова-Бауман, а в лижній відкритій естафеті «бронзову» медаль завоювала наша землячка Богдана Конашук.

Детальніше
148-а річниця від дня народження Лесі Українки: АНОНС заходів

25 лютого в Україні відзначатимуть 148-у річницю від дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки Лесі Українки.

Детальніше
Волинська біатлоністка здобула чергову перемогу на чемпіонаті світу Детальніше