Новини Волині

"Кубок Нескорених" вже у Луцьку

19 травня 2018 р. в м. Київ відбувся фінал першого футбольного турніру «Кубок Нескорених» – це Всеукраїнський турнір, учасниками яких є ветерани бойових дій і діючі військові Збройних Сил України, службовці сектору безпеки та оборони України, а також добровольчих формувань, які отримали поранення, контузії, каліцтва внаслідок виконання службових обов’язків у зоні проведення бойових дій на Сході нашої країни.

Детальніше
У І кварталі 2018 року Волинська митниця ДФС на ремонт доріг області спрямувала 46,9 млн грн

Сума могла би бути значно більша, але у зв’язку зі змінами, внесеними до постанови Кабінету Міністрів України, яка й регулює механізм фінансування так званого «митного експерименту», Волинь недотримала частину коштів.

Детальніше
Місцеві бюджети області виконано на 110,3 %, - Ігор Никитюк

Наповнення місцевих бюджетів області – головна тема оперативної наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка, що відбулася сьогодні, 22 травня 2018 року.

Детальніше
– Вся справа в нас, панове земляки, – Олександр Савченко під час прийому громадян

Черговий прийом громадян у голови обласної державної адміністрації, що відбувся 21 травня 2018 року, видався хоча й менш велелюдним, аніж попередні, проте не менш складним.

Детальніше
Волинян попереджають про небезпечні наслідки від укусу кліщів

Експерти попереджають, що цьогоріч у зв’язку з відсутністю акарицидних обробок очікується масовий виплід кліщів.

Детальніше
У Волновасі вшанували пам’ять волинських Героїв

На Донеччині, у місті Волноваха, тривають заходи щодо вшанування полеглих у травні 2014-го під Волновахою воїнів 51-ї ОМБр, розстріляних у січні 2015-го цивільних та загиблого під час виконання завдання капітана управління СБУ у Волинській області Віктора Мандзика.

Детальніше
На Волині відбудуться заходи до річниці перепоховання Тараса Шевченка на Чернечій горі

157 років тому, 22 травня 1861 року, відбулося перепоховання праху Тараса Григоровича Шевченка в Україні.

Детальніше
Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка до Дня пам’яті жертв політичних репресій

Шановні волиняни! Сьогодні ми вшановуємо світлу пам’ять жертв політичних репресій – усіх тих, хто став жертвами більшовицького режиму. Мільйони працьовитих, талановитих та соціально активних громадян, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу», стратили або прирекли на тортури і голодну смерть на засланні.

Детальніше
Волинь має представника власних інтересів у Брюсселі

Про це стало відомо під час зустрічі голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка з екс-очільником Комітету у закордонних справах Європарламенту та чинним Президентом Союзу європейських федералістів Елмаром Броком.

Детальніше