Новини Волині

Полігон твердих побутових відходів у Горохівському районі відповідатиме європейським вимогам

Чимало дискусій точиться нині навколо питання будівництва полігону твердих побутових відходів на території Цегівської сільської ради, що в Горохівському районі.

Детальніше
В Україні стартував пілотний проект «Муніципальна няня»

«Муніципальна няня» – урядовий проект з підтримки молодих батьків, який запрацював з 1 січня 2019 року. У його рамках держава компенсує частину витрат на послуги няні для дітей до 3 років.

Детальніше
Захворюваність на грип в області нижче епідемічного порогу на 22%

Щорічно в Україні в осінньо-зимовий період зростає кількість хворих на грип. Так, з початку епідемічного сезону перехворіло понад 67 тис. або 6,5 % волинян, що відповідає минулорічному показнику.

Детальніше
Каналізування Шацького району: реалізація проекту в розпалі

25 млн грн минулоріч виділили з державного бюджету на будівництво каналізаційних мереж та очисних споруд у смт Шацьк, а також селах Гаївка та Мельники Шацького району. Нині ж активними темпами триває реалізація відповідного проекту.

Детальніше
У Рівненській ОТГ за кошти інвестиційної субвенції придбали спецтехніку та обладнання для місцевого КП

Майже 3,5 млн грн отримала Рівненська ОТГ у 2018 році субвенції з державного бюджету на формування своєї інфраструктури. За рахунок цих коштів у територіальній громаді успішно реалізували три інвестиційні проекти.

Детальніше
Волинська ОДА щодо відкритого листа депутатів Волинської обласної ради до суддів Волинської області Детальніше
На Волині провели екперимент із застосування нової технології ремонту доріг

У пошуках оптимального вирішення проблеми ремонту автошляхів у зимовий період обласна державна адміністрація виявила технологію, котра дозволяє проводити ямковий ремонт при низьких температурах та складних погодних умовах, а також знизити його собівартість.

Детальніше
Позов Волинської ОДА до обласної ради: обласний бюджет прийнято з порушеннями

Обласна державна адміністрація подала судовий позов про скасування рішення обласної ради «Про обласний бюджет на 2019 рік».

Детальніше
У Ковелі відбулося засідання Ради регіонального розвитку

Засідання Ради регіонального розвитку у Ковелі – одне з останніх в області. Воно відбулося сьогодні, 9 січня 2019 року у Палаці учнівської молоді міста.

Детальніше