Новини Волині

За минулий тиждень в області зафіксовано близько 200 випадків захворюваності на кір

За даними Міністерства охорони здоров’я України, Волинь знаходиться на сьомому місці серед регіонів країни за показниками захворюваності на кір.

Детальніше
Волинська біатлоністка на чемпіонаті світу здобула «срібло» Детальніше
Музей Лесі Українки у Колодяжному реконструюють

25 лютого 2021 року в Україні на державному рівні відзначатимуть 150-річчя від дня народження видатної письменниці та громадського діяча Лесі Українки.

Детальніше
Триває реалізація заходів в рамках обласних регіональних програм

Сьогодні, 15 лютого 2019 року, в головній адмінбудівлі краю проаналізували стан виконання обласних регіональних програм у минулому році, а також їх фінансування за два місяці поточного року.

Детальніше
Дорожники області проводять аварійний ремонт автошляхів

Сприятливі погодні умови дозволяють підрядним підприємствам продовжувати роботи з ліквідації аварійної ямковості на окремих автодорогах державного значення в межах Волинської області.

Детальніше
Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану

15 лютого 1989 року закінчилася так звана неоголошена війна в Афганістані, яка тривала 10 років і торкнулася майже кожної української родини.

Детальніше
На Волині розкрили тендер на закупівлю кардіообладнання для лікарень

У рамках реалізації у краї субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» сьогодні, 14 лютого, відбулося публічне розкриття тендеру № ІСВ-G 6.2.2.2 «Закупівля медичного обладнання та розхідних матеріалів для  закладів охорони здоров'я вторинного та третинного рівнів (2 фаза)».

Детальніше
152 тис. грн виплатять волинським ветеранам ОУН-УПА

На Волині тривають виплачувати соціальну допомогу, заробітну плату та інші захищені статті бюджету.

Детальніше
Монетизація субсидій: з березня волиняни отримають «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги

В березні цього року стартує монетизація субсидій – «живі» гроші для розрахунків за комунальні послуги вплачуватимуть безпосередньо одержувачам субсидії.

Детальніше