Новини Волині

Наслідки ДТП у Луцькому районі, під час якої пошкоджено газопровід, ліквідували

Пошкоджені газові труби замінили, а подачу газу до помешкань відновлено. Про це повідомив голова Луцької районної державної адміністрації Тарас Яковлев сьогодні, 4 січня 2019 року.

Детальніше
Дорожня галузь Волині: в ОДА працюють над планами на 2019 рік

Мережа автомобільних доріг області становить більше 6 тисяч км, з них: 1 тис. 795,7 км становлять дороги державного значення, а 4 тис. 399,6 км – дороги місцевого значення.

Детальніше
В адміністративному центрі Волині відбулося свято Обласної новорічної ялинки

Близько шести сотень діток з різних районів, міст та об’єднаних територіальних громад регіону долучилися до свята Обласної новорічної ялинки.

Детальніше
#Спілкуйся_нарівні: особливі діти ліпили посуд із глини

Сьогодні, 4 січня 2019 року, заступник голови обласної державної адміністрації Валентин Цьось долучився до флешмобу #Спілкуйся_нарівні. Так, особливі діти спільно з чиновником ліпили посуд із глини.

Детальніше
Водіїв просять бути обачними через погіршення погодних умов

Українців закликають із розумінням поставитись до обмежень у русі автотранспорту, спричинених погіршенням погодних умов. Уже від завтра на Волині, як і на теренах інших регіонів України, очікують приходу активного циклону, що принесе з собою снігопади, хуртовини, налипання мокрого снігу та ожеледь.

Детальніше
У Луцьку пройшли Волинські різдвяні зустрічі з обдарованою молоддю

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зустрівся з талановитою молоддю з усієї Волині.

Детальніше
Більше 630 тис. волинян підписали декларації з сімейними лікарями

2 квітня 2018 року в рамках медичної реформи в Україні стартувала національна кампанія «Лікар для кожної сім'ї».

Детальніше
У Боратинській ОТГ за кошти інфраструктурної субвенції відремонтували будинок культури та водогін

Найбагатшою громадою країни з чисельністю населення до 10 тисяч чоловік у 2018 році стала Боратинська ОТГ. Зокрема, минулоріч вона отримала понад 2,5 млн грн субвенції з державного бюджету на формування своєї інфраструктури.

Детальніше
Автомобілі, придбані для сімейних лікарів Волині, відправилися в медичні заклади по всій області

У рамках субпроекту «Вдосконалення допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» проекту Міністерства охорони здоров’я України та Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей» Волинська область придбала 23 автомобілі марки «Peugeot 301» для користування лікарів загальної практики-сімейних лікарів.

Детальніше