Новини Волині

Волинь отримає 53,7 млн грн субвенції на Нову українську школу

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 4 квітня 2018 року № 237 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», навчальні заклади Волині отримають майже 53,7 млн грн.

Детальніше
Голова ОДА ще раз звернеться до Прем’єр-міністра України щодо фінансування вугільної галузі області

Детально вивчити ситуацію, що склалася на шахті №10 «Нововолинська» та визначити подальші кроки – саме така основна мета візиту голови облдержадміністрації Олександра Савченка на підприємство, де він оглянув потужності шахти та поспілкувався з трудовим колективом. Відбувся візит 15 травня 2018 року.

Детальніше
У Луцьку відзначають 100-річчя позашкільної освіти

Протягом трьох днів у Луцьку проходитиме Всеукраїнський фестиваль дитячої творчості, присвячений 100-річчю позашкільної освіти.

Детальніше
20 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Відповідно до Указу Президента України № 431/2007 від 21-го травня 2007-го року щорічно у третю неділю травня в країні вшановують День пам’яті жертв політичних репресій.

Детальніше
На Волині відбувся круглий стіл з питань державної служби

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко зустрівся із заступником голови Національного агентства України з питань державної служби Андрієм Заболотним, котрий упродовж 15-16 травня 2018 року перебуває із робочим візитом на Волині, та начальником Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Волинській та Рівненській областях Олегом Лавренчуком.

Детальніше
День Європи в Україні: історія та факти

Традиційно 9 травня в країнах Європейського Союзу відзначають День Європи, який став символом започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах. Відтак, в України, починаючи із 2003 року, святкування цього дня припадає на третю суботу травня.

Детальніше
Луцький ЦНАП отримав третю в області «цифрову валізу»

Майже п’ять років у обласному центрі успішно функціонує ЦНАП, основне завдання якого - надання якісних адміністративних послуг кожному громадянину.

Детальніше
50 відсотків найкращих педагогів України – працюють на Волині

Найкращим доказом цього є не лише той факт, що у двох із чотирьох номінацій всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» перемогли волиняни, але й те, що близько 200 школярів області стали переможцями загальнодержавних олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань, фестивалів у 2017 – 2018 навчальному році.

Детальніше
Олександр Савченко оглянув будівництво школи в Осівцях Камінь-Каширського району

Робочий візит у Камінь-Каширський район здійснив голова облдержадміністрації Олександр Савченко 14 травня 2018 року.

Детальніше