Новини Волині

Вцілому задоволений підготовкою ОДА до реалізації проєкту реконструкції приймальних відділень опорних лікарень, - Олексій Чернишов Детальніше
Олексій Чернишов проконтролював хід «Великого будівництва» у Волинській області

3 липня Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов розпочав дводенну робочу поїздку до Волинської області.

Детальніше
Коронавірус. Волинь: оперативна інформація. 4 липня Детальніше
Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем Національної поліції України Детальніше
На момент відкриття Луківська школа повинна бути на 100% укомплектована

Таку позицію озвучив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, оглядаючи хід будівельних робіт в комунальному опорному закладі «Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей», що в Турійському районі.

Детальніше
В Турійській ЗОШ сучасний та модерний спортивний майданчик

Такий висновок зробив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов після ознайомлення із ходом капітального ремонту та улаштування спортивного майданчика зі штучного покриття загальноосвітньої школи І-ІІІ ст в смт Турійськ.

Детальніше
Олексій Чернишов провів нараду щодо протидії COVID-19 на Волині

Перебуваючи з робочим візитом на Волині, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов провів нараду та перевірив стан виконання завдань Уряду, в тому числі заходів з протидії поширенню COVID-19 в області.

Детальніше
Об’єкти, будівництво яких фінансує держава, повинні бути якісні

Про це заявив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов, інспектуючи хід будівництва дитячого садка у селі Крупа Луцького району в рамках робочої поїздки на Волинь.

Детальніше
Волинських поліцейських привітали з професійним святом

Щороку, 4 липня своє професійне свято відзначають українські поліцейські – люди, які стоять на сторожі захисту прав та свобод наших громадян. Також у липні правоохоронці відзначають річницю від дня створення Національної поліції України. Цьогоріч Нацполіції виповнюється п’ять років.

Детальніше