Новини Волині

В ОДА обговорили дотримання нових правил міжрегіональних перевезень з 21 жовтня з перевізниками області

20 жовтня 2021 року в обласній державній адміністрації під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Мовенка відбулась нарада за участі перевізників області та представників Національної поліції України у Волинській області.

Детальніше
Вакцинація – можливість продовжувати звичну соціальну активність в надзвичайних обставинах пандемії

Про це наголосила під час брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції та вакцинальної кампанії в області заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук. У свою чергу про епідситуацію в області поінформувала головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко.

Детальніше
Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції та вакцинальної кампанії в області за 20.10 (ВІДЕО)

Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції та вакцинальної кампанії в області. Спікери: - заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук - Головний державний санітарний лікар Волинської області Наталія Янко

Детальніше
Вакцина Pfizer захищає від симптоматичного перебігу COVID-19

Одна з вакцин проти COVID-19, які використовує Україна, – Comirnaty від Pfizer-BioNTech. Це інноваційна вакцина на платформі мРНК, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном Pfizer.

Детальніше
«Прикро, але тільки смерть молодого колеги-лікаря сколихнула громадськість, спричинивши аншлаг в пунктах вакцинації нашої громади», – повідомляє директор Маневицької «первинки» Тетяна Самчук. ВІДЕО

Самчук Тетяна Миколаївна – директор комунального підприємства Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги, яке обслуговує понад 26 тисяч населення Маневицької громади. З них – 19 тисяч дорослих мешканців, з яких на сьогоднішній день отримали щеплення близько 7 тисяч. Лікарка відзначає, що вакцинація в громаді іде із запізненням, оскільки дуже поширеними серед населення є міфи щодо щеплення – так зване «чіпування» або достатня кількість антитіл в організмі, сильний імунітет від природи тощо.

Детальніше
З 21 жовтня на Волині перевірятимуть дотримання протиепідемічного режиму, - головний державний санітарний лікар області. ВІДЕО

З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки. Стосуватимуться вони регулярних та нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 20 жовтня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 496 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
Алгоритм для підписання договорів на забезпечення газом бюджетних установ Волині

Бюджетні установи Волинської області зможуть купити газ по 13,7 гривень за кубічний метр (без врахування ПДВ та транспортування).

Детальніше
«Сьогодні вакцинація означає – працювати і жити без карантинних обмежень. І найголовніше – це ефективно та безпечно», - голова ОДА Юрій Погуляйко.

Сьогодні, 19 жовтня 2021 року, відбулась робоча зустріч голови ОДА Юрія Погуляйка із керівниками медзакладів області, де обговорили основні проблемні питання вакцинації населення проти COVID-19.

Детальніше