Новини Волині

«Велике будівництво» Зеленського запускає найбільше за часів Незалежності оновлення парку вантажних вагонів

В Україні стартує масштабне оновлення вантажних залізничних вагонів за програмою президента Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Детальніше
Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням Детальніше
На Волині активно триває підключення об’єктів житлового фонду до теплопостачання

Опалювальний сезон в області набирає обертів. До тепла активно підключаються об’єкти соціальної сфери та житлові будинки.

Детальніше
Волинська ОДА закликає бюджетні установи пришвидшити процес підписання договорів з НАК «Нафтогаз України»

Триває процес підписання договорів з НАК «Нафтогаз України» на забезпечення бюджетних установ газом за пільговим тарифом 13,7 гривні за кубічний метр (без врахування ПДВ та транспортування). Ціна на газ із врахуванням ПДВ та транспортуванням становитиме приблизно 16,8 гривні за кубічний метр.

Детальніше
У Волинській області триває обговорення проєкту обласного плану заходів Національної стратегії безбар’єрного простору (ВІДЕО)

У Волинській області триває обговорення проєкту обласного плану заходів Національної стратегії безбар’єрного простору

Детальніше
На Волині збільшено кількість пунктів вакцинації населення

З метою розширення можливостей волинян отримати щеплення від COVID-19 за дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка в області збільшується кількість тимчасових пунктів вакцинації населення. Станом на 21 жовтня 2021 року на Волині функціонують 9 Центрів масової вакцинації населення та 90 пунктів щеплень. Вирішується питання про відкриття ще 4 тимчасових пунктів щеплень.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 21 жовтня 2021 року

За минулу добу на Волині зареєстровано 436 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
Супутні захворювання – не перешкода вакцинації

Оксана Чертюк, т.в.о. директора Боратинського Центру медико-санітарної допомоги розповідає про досвід вакцинальної кампанії у Боратинській громаді: за два місяці роботи Центру в громаді укладено 5300 декларацій та провакциновано 60% дорослого населення. Однак, окремі представники релігійних організацій та освітян досі категорично відмовляються від вакцинації.

Детальніше
Права сторона автошляху Київ-Ковель-Ягодин знову відкрита для проїзду транспорту

За інформацією служби автомобільних доріг у Волинській області, відбулися зміни в організації дорожнього руху автошляхом М-07 Київ-Ковель-Ягодин (на м.Люблін) – відновлену праву сторону дороги «варшавки» між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району відкрито для транспорту.

Детальніше