Новини Волині

У Благодатівці розпочали робити фасади пошкоджених будинків

У селі Благодатівка, що на Херсонщині будівельники розпочали робити фасади будинків, пошкоджених внаслідок російського збройного вторгнення.

Де брати сили, коли здається, що всі джерела вже вичерпані?

Насправді у кожного з нас є багато джерел сили, та у щоденному вихорі клопотів ми часто про них забуваємо. Це можуть бути прогулянки, фізичні вправи, мистецтво, музика, спілкування, книги — буденні речі, які нас наповнюють, дарують натхнення рухатися далі.

Внутрішньо переміщені особи можуть безоплатно отримати від служби зайнятості ваучер на навчання

Що дає ваучер та як його отримати?

«Ти як?»: впровадження програми ментального здоров’я в областях

Нещодавно у Києві відбувся семінар від Координаційного центру КМУ/Mental Health UA для регіональних координаторів з питань психічного здоров’я за участю профільних заступник ОДА та представників міністерств. Про співпрацю із громадами та впровадження послуг психосоціальної підтримки на Волині розповідала заступниця голови облдержадміністрації Мирослава Якимчук.

Бійці Волинської бригади тероборони запрошують стати воїном 100 Обр ТРО

100 окрема бригада територіальної оборони – це міцна оборона рідної землі. Стань воїном волинської тероборони, аби тримати стрій заради перемоги. 093 193 36 73

Волинь продовжує допомагати найбільш постраждалим від війни регіонам

Волинська ОВА та БФ Шведський центр допомоги домовилися з шведськими будівельними підприємствами про гуманітарну допомогу у вигляді вікон для України. Зокрема, перша вантажівка з Швеції уже вирушила на Херсон.

Рік дії програми єОселя: волиняни отримали 210 іпотечних кредитів

Минулого року в жовтні Уряд запустив програму єОселя. За цей час іпотечні кредити отримала 3 641 українська родина на загальну суму 5,2 млрд грн. Натомість волиняни оформили 210 іпотечних кредитів на суму 268 млн грн.

У Луцьку відбулася міжнародна боксерська матчева зустріч збірних команд Волині та Люблінського воєводства

1 жовтня у Луцьку пройшла міжнародна боксерська матчева зустріч збірних команд Волинської області та Люблінського воєводства. Змагання приурочили до Дня захисників та захисниць України та зібрали 29 тисяч гривень на потреби ЗСУ.

До межі Всесвіту: у Луцьку презентували креативний планетарій

Днями в обласному центрі Волині відбулось відкриття та перша екскурсія у креативному планетарії «Світлозоріум».