Новини Волині

Заслужені лікар, донор, лісівник та доярка: волиняни отримали державні нагороди

Волиняни отримали державні нагороди за багаторічну сумлінну працю та вагомі професійні здобутки з нагоди державних свят – Дня Конституції та Дня Незалежності України.

Детальніше
Олександр Киричук здійснив офіційний візит до Любліна: про що домовлявся представник президентської вертикалі з польськими посадовцями

Тимчасово виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук 13 вересня 2019 року здійснив відрядження до міста Люблін Республіки Польща.

Детальніше
Делегація працівників установ соціальної сфери Рівненської області переймає досвід Волині Детальніше
Т.в.о. голови облдержадміністрації у робочому відрядженні в Києві

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр Киричук разом із заступником Валентином Цьосем сьогодні, 17 вересня 2019 року, перебувають у робочому відрядженні в Києві.

Детальніше
Прапори військово-морських сил України, які підняли 11 грудня 2018 року по всій Волині на підтримку полонених моряків, урочисто спустили

11 грудня 2018 року в обласному центрі та районах Волині підняли прапор військово-морських сил України в знак підтримки українських військових моряків, які потрапили в полон 25 листопада того ж року.

Детальніше
15 вересня 2019 рік - День працівника лісу

У День працівника лісу вітаю з професійним святом усіх, хто своєю працею примножує лісовий фонд нашої держави та планети вцілому.

Детальніше
14 вересня 2019 року - День фізичної культури і спорту

В Україні щорічно у другу суботу вересня професійне свято відзначають працівники організацій і установ фізичної культури і спорту, комунальних закладів, громадських організацій, тренери, спортсменів та просто шанувальники спорту.

Детальніше
Заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось привітав лісівників з професійним святом Детальніше
Спортсменів області привітали з професійним святом

Завтра, у другу суботу вересня, в Україні відзначатимуть День фізичної культури і спорту.

Детальніше