Новини Волині

Керівництво ОДА долучилося до Всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом»

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, заступники голови ОДА, керівники структурних підрозділів ОДА та територіальних органів міністерств спільно із волинськими лісівниками 8 квітня 2021 року садили сіянці сосни та дуба у Сокиричівському лісництві.

Детальніше
Новий адміністративно-територіальний устрій Волині: які функції мають новостворені районні державні адміністрації Детальніше
Кирило Тимошенко: Реконструкція доріг стартувала в усіх областях

Роботи з будівництва та реконструкції автодоріг за президентською програмою «Велике будівництво» розпочалися вже в усіх регіонах України. Про це, як повідомляє «Укрінформ», заявив заступник керівника Офісу Президента, координатор «Великого будівництва» Кирило Тимошенко під час включення онлайн на форумі «Муніципальна інфраструктура: розвиток і комфорт міст».

Детальніше
"Велике будівництво" Зеленського запускає масову реконструкцію обласних лікарень

У другій половині цього року в Україні розпочнеться реконструкція обласних лікарень. Роботи заплановані у рамках президентської програми «Велике будівництво».

Детальніше
Реформа профтехосвіти: розпочали роботу над розробкою нового законопроєкту

У 2021 році з ініціативи Президента України Володимира Зеленського, Міністерство освіти та науки України розпочало роботу над розробкою нового законопроєкту про професійну (професійно-технічну) освіту.

Детальніше
Волинь: оперативна інформація на 8 квітня

За минулу добу на Волині зареєстровано 511 випадків захворювання на COVID-19

Детальніше
У с.Зимне провели капітальний ремонт школи

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко 7 квітня 2021 року відвідав школу в с.Зимне, де нещодавно за державні кошти завершили капітальний ремонт.

Детальніше
З робочим візитом Волинь відвідала заступниця Міністра молоді та спорту України

6 квітня 2021 року у головній адмінбудівлі краю відбулася робоча зустріч представників обласної влади та директорів дитячо-юнацьких шкіл області і міста із заступницею Міністра молоді та спорту України Ніною Уманець та першим заступником ФСТ «Динамо» України Вікторем Коржем.

Детальніше
Вже цьогоріч діти села Башлики матимуть сучасні умови для навчання

Спортивна зала площею понад 450 м², велика кухня, просторі коридори, затишні та теплі класні кімнати, спеціалізований ліфт – саме такі умови створюють для учнів у навчальному закладі села Башлики Луцького району.

Детальніше