Новини Волині

На Волині говорили про співпрацю влади та громадськості щодо протидії торгівлі людьми

Про співпрацю влади, правоохоронних органів та громадських об’єднань йшлося під час засідання регіональної координаційної ради з питань гендерної політики, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству, що відбулася у головній адмінбудівлі краю з нагоди Європейського дня протидії торгівлі людьми. У заході взяли участь директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Сергій Страшний, його заступниця Оксана Гобод, заступник начальника управління економічного розвитку та торгівлі ОДА Андрій Ткачук.

Детальніше
Бійцю батальйону «Айдар» Рустаму Хамраєву посмертно присвоєно звання Героя України

Бійцю батальйону «Айдар» Рустаму Хамраєву Указом Президента України 14 жовтня 2021 року присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота зірка» за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, на жаль – посмертно.

Детальніше
Субсидія – це допомога від держави, тим, хто цього потребує

Гроші платників податків мають витрачатись відповідально, тому передбачена перевірка наявності боргів у людини, що звернулась за субсидією.

Детальніше
Комунальні заклади матимуть можливість купувати газ по пільговій ціні

Позиція Волинської облдержадміністрації – чітка та незмінна, усі комунальні заклади повинні бути з теплом. Про це заявив перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Мовенко під час сьогоднішньої селекторної наради з представниками органів місцевого самоврядування з питань опалювального сезону в закладах комунальної власності.

Детальніше
Нові правила подорожей залізницею, які почнуть діяти з 21 жовтня 2021 року

11 жовтня Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах зі значним поширенням COVID-19.

Детальніше
Голова ОДА Юрій Погуляйко із медиками обговорив стан вакцинації в області (ВІДЕО)

Голова ОДА Юрій Погуляйко із медиками обговорив стан вакцинації в області

Детальніше
19 жовтня в Україні відзначається День відповідальності

Цього дня також народився Богдан Гаврилишин, відомий український філантроп та автор Декларації відповідальності людини, збірки постулатів, якими може керуватися людина, щоб бути більш відповідальною та успішною в своєму щоденному житті.

Детальніше
Вагітні жінки мають вищий ризик ускладнень від COVID-19 у порівнянні з невагітними

За даними Центрів з контролю та профілактики захворювань в США (CDC), вагітні жінки із симптоматичним перебігом COVID-19 мають на 70% вищий ризик померти внаслідок цієї хвороби.

Детальніше
Правила поїздок між регіонами: які документи потрібні

З 21 жовтня набувають чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебпезпеки. Стосуватимуться вони регулярних та нерегулярних перевезень. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення.

Детальніше