Новини Волині

Нарада Уповноважених України та Республіки Білорусь у рамках співпраці на транскордонних водах

Протягом 4 – 6 вересня 2019 року у місті Пінську (Білорусь) відбулась X нарада Уповноважених України та Республіки Білорусь у рамках співпраці на транскордонних водах. Серед питань, які розглядалися на порядку денному, обговорили й вплив розробки Хотиславського кар'єру на гідрологічний режим поверхневих водних об'єктів та ряду озер Ратнівського і Шацького районів, в тому числі, й озера Світязь.

Детальніше
Олександр Киричук провів нараду щодо активізації процесу залучення інвестицій в область

Тимчасово виконуючий обов`язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук провів робочу нараду щодо активізації процесу залучення інвестицій в регіон.

Детальніше
В області працюють над механізмом реалізації проектів Всеукраїнського громадського бюджету

Цього року в Україні запровадили «Всеукраїнський громадський бюджет», в рамках якого реалізовуватимуться громадські проекти за рахунок коштів ДФРР.

Детальніше
Делегація з Волині взяла участь у Всеукраїнських меморіальних заходах до Дня пам`яті у зв’язку з 75-ми роковинами початку депортації українців з території Польщі

У столиці пройшов ряд меморіальних заходів до Дня пам`яті у зв’язку з 75-ми роковинами початку депортації українців з території Польщі в 1944-1951 роках. Долучилася до мітингу-реквієму й делегація з Волині у складі 50 осіб на чолі з начальницею управління культури, з питань релігій та національностей облдержадміністрації Ольгою Чубарою.

Детальніше
Грантові програми для розвитку малого бізнесу: як програма «IMTD» може запрацювати на Волині

Народна артистка України, народна депутатка чотирьох скликань Оксана Білозір завітала у Волинську область, аби презентувати проект по залученню грантових коштів для розвитку малого бізнесу в регіоні та налагодити співпрацю.

Детальніше
Луцьк святкує День міста

Сьогодні, 7 вересня 2019 року, місто Луцьк святкує свій День народження

Детальніше
Саме ви формуєте сьогодні нову українську ментальність: Олександр Киричук привітав студентів СНУ з початком навчального року

Масштабне свято з нагоди інавгурації до нового 2019/2020 навчального року відбулося сьогодні, 6 вересня 2019 року, в Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.

Детальніше
Облдержадміністрація дасть позитивний висновок щодо об`єднання Доросинівської ОТГ

На Волині триває процес формування об’єднаних територіальних громад, відповідно до Перспективного плану формування територій Волинської області.

Детальніше
Олександр Киричук привітав трудові колективи АТ «Волиньгаз» та ТзОВ «Волиньгаззбут» з професійним святом

Напередодні Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук привітав з професійним святом трудові колективи АТ «Оператор газорозподільної системи «Волиньгаз» та ТзОВ «Волиньгаззбут» під час урочистостей, що відбулися сьогодні, 6 вересня 2019 року.

Детальніше