Новини

На розгляд облради подадуть проект рішення про зміни до обласного бюджету

З метою приведення бюджетних показників у відповідність до бюджетного законодавства сьогодні, 7 березня 2019 року, під час колегії обласної державної адміністрації розглянули питання внесення змін до рішення обласної ради від 20 грудня 2018 року № 22/13 «Про обласний бюджет на 2019 рік».

Детальніше
Олександр Савченко вручив державні нагороди волинянам

Колегія обласної державної адміністрації, що відбулася сьогодні, 7 березня 2019 року, розпочалася з нагородження волинян державними нагородами. Зокрема, вручив їх керівник найвищої виконавчої гілки влади в області Олександр Савченко.

Детальніше
Ви прекрасні в будь-якому віці, – голова облдержадміністрації Олександр Савченко подарував для волинянок святковий концерт

Гучні аплодисменти, поцілунки та надзвичайні українські пісні – волинські жінки уже почали відзначати свято весни, краси та ніжності – 8 березня!

Детальніше
Місцеві громади Волині отримали 712 мільйонів гривень податкових платежів

За підсумками січня-лютого 2019 року місцеві бюджети Волині отримали 712 мільйонів гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС.

Детальніше
На Волині затвердили попередній відбір інвестпроектів, які фінансуватимуться у 2019-му за кошти ДФРР

Для Волині у 2019 році з Державного фонду регіонального розвитку передбачено 235 млн 582 тис. грн, з яких загальний фонд складає 204 млн 867 тис. грн, спеціальний – 30 млн 714 тис. грн.

Детальніше
Обстежувати зір волинським військовим будуть на обладнанні, придбаному за кошти працівників НАК «Нафтогазу»

Працівники одного з найпотужніших підприємств України уже п`ятий рік поспіль щомісяця віддають свій одноденний заробіток на благодійність. Зокрема, на підтримку військових частин та госпіталів.

Детальніше
Шевченківські дні на Волині: АНОНС заходів

9 березня 1814 року народився Тарас Григорович Шевченко – великий син українського народу, відомий художник і геніальний поет. Тож традиційно у перші дні весни на Волині пройдуть Шевченківські дні.

Детальніше
В ОДА вивчали питання будівництва ферми розведення норки у Рожищенському районі

Беручи до уваги суспільний резонанс, викликаний будівництвом ферми розведення норки у Рожищенському районі, це питання обговорили на нараді в голови облдержадміністрації Олександра Савченка, що відбулася 5 березня 2019 року.

Детальніше
Тарифний селектор: Уряд доручив місцевій владі навести лад з тарифоутворенням

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зібрав селектор з головами обласних державних адміністрацій та мерами міст і висловив стурбованість великою різницею в тарифах на централізоване опалення в українських містах.

Детальніше