Новини Волині

Коронавірус. Волинь: оперативна інформація. 3 липня

Загалом станом на 3 липня в області зареєстровано 2571 випадок COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 786 осіб. 63 випадки хвороби завершилось летально.

Детальніше
Посилити карантин в місцях масового відпочинку людей: рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС

Від завтра, 3 липня 2020-го року, в області відбудеться посилення карантину в районах з місцями масового відпочинку людей, зокрема біля водойм. У цьому числі й Шацький район, де окрім цього, з 3 липня забороняються регулярні та нерегулярні пасажирські перевезення автомобільним транспортом у приміському та міжміському внутрішньообласному сполученні.

Детальніше
За наявності сприятливих погодних умов жнива на Волині пройдуть в оптимальні терміни

Про це йшлося під час наради у заступника голови обласної державної адміністрації Олександра Троханенка щодо підготовки в області до жнивної кампанії 2020 року за участю представників найпотужніших підприємств на ринку зерна краю.

Детальніше
Луцький НТУ відзначає 54-ту річницю з дня створення

Заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак сьогодні, 2 липня, 2020-го року, завітала у Луцький національний політехнічний університет, аби привітати колектив та студентів з днем народження їх альма-матер.

Детальніше
Брифінг щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції у Волинській області. 2 липня Детальніше
Волинські податківці відзначають професійне свято

25 червня 2020 року Президент України Володимир Зеленський своїм Указом установив в Україні професійне свято - День податківця України, яке відзначатимуть щороку 2 липня

Детальніше
Урядом підвищено державні соціальні стандарти та гарантії

1 липня 2020 року під час онлайн-брифінгу Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що Уряд за дорученням Президента винайшов ресурс для підвищення мінімальної заробітної плати вже з 1 вересня ц.р. та спланував графік такого підвищення.

Детальніше
Вітання голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка з Днем податківця України Детальніше
Коронавірус. Волинь: оперативна інформація. 2 липня

Загалом станом на 2 липня в області зареєстровано 2508 випадків COVID-19, які підтверджено лабораторно методом ПЛР. Одужало 747 осіб. 62 випадки хвороби завершилось летально.

Детальніше