Новини

Інфраструктурна субвенція для ОТГ: Волинська ОДА розглянула усі проектні заявки та надала висновки

Днями обласна державна адміністрація завершила розгляд усіх проектних заявок обʼєднаних територіальних громад та надала висновки щодо їх відповідності планам або програмам соціально-економічного розвитку ОТГ.

Детальніше
ВОКЛ вразила представників «Philips» і фахівцями, і технікою

«Ми вражені…Приємно», – зазначили представники фірми «Philips Medical Systems Nederland B.V.», які 27 червня перебували у Луцьку та відвідали Волинську обласну клінічну лікарню.

Детальніше
Розпочався відбір до збірної команди України на Ігри Нескорених-2020

8 вересня 2019 року відбудуться Національні Ігри Нескорених (м. Київ), а 09-16 травня 2020 року – Міжнародні Ігри Нескорених (м. Гаага, Нідерланди) – спортивні змагання, які покликані сприяти процесу одужання та інтеграції військовослужбовців і ветеранів АТО/ООС з обмеженими фізичними можливостями, набутими під час або внаслідок виконання службових обов’язків.

Детальніше
Звернення т.в.о. голови облдержадміністрації Олександра Киричука з нагоди Дня Конституції

28 червня ми відзначаємо велике національне свято - День Конституції України!

Детальніше
«Оберіг української державності»: у Луцьку відзначили День Конституції

Конституція – оберіг української державності.

Детальніше
Philips поставить у чотири волинські лікарні УЗД-апарати на понад півмільйона євро

Уже за три місяці у чотири медзаклади краю вторинного і третинного рівня надання послуг надійде якісна техніка від одного з провідних світових виробників медичного обладнання – Philips Medical Systems Nederland B.V.

Детальніше
Нелегальні пасажирські перевезення та крадіжки дорожніх знаків: про що говорили на Координаційній раді з питань безпеки дорожнього руху

Безпека дорожнього руху на автошляхах Волині – це питання стало ключовим для обговорення на Координаційній раді, яка відбулася сьогодні, 26 червня 2019 року, під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Цьося.

Детальніше
На Волині продовжують будувати футбольні поля зі штучним покриттям

Незабаром в області здадуть в експлуатацію 3 нових футбольних поля із штучним покриттям. Побудовані вони за державні та кошти з місцевих бюджетів із співфінансуванням на рівні не менше ніж 50 %.

Детальніше
День Конституції України 2019: АНОНС заходів

27 червня 2019 року, напередодні Дня Конституції України, в адміністративному центрі області відбудуться урочистості з нагоди державного свята.

Детальніше