Новини Волині

Триває розробка Стратегії регіонального розвитку Волині 2020-2027

14 листопада 2019 року в облдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Волинської області на період до 2027 року.

Детальніше
Найсучасніше обладнання, що рятуватиме кардіохворих, відтепер є у Волинський обласній клінічній лікарні

Обладнання загальною вартістю до 60 мільйонів гривень отримала Волинська обласна клінічна лікарня завдяки реалізації субпроєкту «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу» проєкту Світового Банку і МОЗ «Поліпшення охорони здоров’я на службі в людей» для медзакладів вторинного та третинного рівнів надання допомоги. Оглянули новинки, аби дізнатися що саме змінилося на Волині у наданні допомоги кардіохворим, т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук та його заступник Валентин Цьось, який до того ж є керівником групи управління субпроєктом, 14 листопада 2019-го року.

Детальніше
В Міністерстві розвитку громад та територій України для Волині погодили збільшення обсягу коштів ДФРР на пускові у 2019 році об’єкти

Зважаючи на завершення бюджетного періоду та у зв’язку із необхідністю завершення будівельних робіт на об’єктах з високою будівельною готовністю, що фінансуються за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку та з метою концентрації бюджетних коштів на пускових у поточному році об’єктах, враховуючи пропозиції органів місцевого самоврядування, райдержадміністрацій та підрядних організацій обласна державна адміністрація подала пропозиції щодо внесення змін у фінансування проектів, що реалізуються за рахунок коштів ДФРР.

Детальніше
Т.в.о. голови ОДА Олександр Киричук зустрівся з головою Державної служби якості освіти України Русланом Гураком Детальніше
На Волині оновили перелік земельних ділянок, право оренди на які пропонуватимуть на земельних аукціонах

Головне управління Держгеокадастру у Волинській області оновило перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, право оренди яких підлягає продажу на земельних торгах.

Детальніше
Представники влади обговорили шляхи детінізації заробітної плати в області

13 листопада цього року в приміщенні облдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Детальніше
Відремонтовано гідроспоруду на Шацьких озерах

Оскільки питання обміління Шацьких озер не втрачає своєї актуальності, перебуває на постійному контролі у керівництва як Волинської обласної державної адміністрації, так і Волинської обласної ради, а тому неодноразово обговорювалося на спільних нарадах.

Детальніше
Волинські роботодавці за доброчесний і соціально відповідальний бізнес

Влада, бізнес і громадськість працювали над вивченням та провадженням культури доброчесності ведення бізнесу в Україні під час регіонального семінару роботодавців «Комплаєнс у трудових відносинах», що відбувся у Луцьку.

Детальніше
В амбітних планах влади Волині – вивести промисловість на друге місце в регіоні за показником доданої вартості

В стінах обласної державної адміністрації розпочав роботу круглий стіл «Промисловість Волині.

Детальніше