Новини Волині

«Відродження» картинами: у Луцьку відкрили персональну виставку доньки загиблого Героя АТО

Одногрупники, рідні, АТОвці, волонтери – декілька десятків бажаючих насолодитися витворами мистецтва юної художниці Крістіни Смірнової прийшли на її першу персональну виставку.

5 популярних запитань про субсидії

Напередодні нового опалювального сезону тема субсидій є однією з найактуальніших в країні. Міністр соціальної політики України Андрій Рева у форматі відеороз’яснення відповів на найбільш популярні серед населення питання.

Податківці говорили з працівниками ринків про легальне оформлення праці

Наразі триває роз’яснення переваг легального працевлаштування в рамках інформаційної кампанії, яку спільно проводять фахівці Головних управлінь ДФС, Держпраці та Пенсійного фонду Волинської області.  Цього разу вони відвідали ринок, що знаходиться поблизу автостанції №1 – Варшавський ринок. 

Волинська ОДА сприятиме волинянам у пошуку роботи

Обласна державна адміністрація завжди прагне робити більше, ніж передбачено в посадових інструкціях, якщо це сприятиме позитивним змінам в регіоні.

«В якій точці світу я б не була, завжди кажу, що волинянка», - Майю Москвич урочисто провели на тренувальні збори до Києва перед «Іграми нескорених»

Майя Москвич – ветеран війни на Сході України. Вона – єдина жінка з 15 членів команди, яка входить до національної збірної на «Іграх нескорених». Спортсменку урочисто проводжали з Волині на тренувальні збори до Києва в стінах обласної державної адміністрації сьогодні, 27 вересня 2018 року. Вже звідти дівчина вирушить до Австралії, де відстоюватиме честь України.

Волинських бібліотекарів привітали з професійним святом

Всеукраїнський день бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні

Шановні волиняни, працівники туристичної сфери та гості краю! Прийміть щирі вітання з нагоди Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні.

92,3 млрд грн на забезпечення нової якості медичної допомоги в 2019 році

Уряд змінює систему охорони здоров’я, щоб кожен українець мав можливість отримати якісну і своєчасну медичну допомогу та доступне лікування.

Нова якість миротворчої діяльності повинна відповідати світовим очікуванням та сподіванням – Президент

Президент Петро Порошенко наголошує на необхідності реформування Організації Об’єднаних Націй задля підвищення ефективності миротворчої діяльності.