Новини

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки посвятили у першокурсники новоприбулих студентів

Урочисте дійство відбулося сьогодні, 7 вересня 2018 року, під стінами головного корпусу вишу. На заході були присутні почесні гості: митрополит Луцький та Волинський владика Михаїл, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, його заступник Світлана Мишковець, ректор навчального закладу Ігор Коцан, проректори, професорсько-викладацький склад, студенти та їх батьки.

Детальніше
На Волині відзначають День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Концертом, квітами та преміями відзначали свято і волинські газовики – працівники публічного акціонерного товариства «Волиньгаз». Захід відбувся сьогодні, 7 вересня 2018 року. На урочистостях були присутні голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя та інші почесні гості.

Детальніше
У Ковелі фіскали Волині виявили «міні-завод» з виготовлення алкогольних традиційних напоїв

Завдяки вдало спланованим заходам, в рамках проведення операції «Акциз-2018», податковою міліцією Волині спільно з працівниками управління контролю за обігом підакцизних товарів виявлено «міні-завод», де масово виготовляли традиційний алкоголь, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Детальніше
Майже 16 тисяч юних волинян навчаються у Новій українській школі

Нова українська школа – це ключовий проект реформи освіти України. Що ж стосується Волині, то за новими державними стандартами цьогоріч розпочали навчання 15 тис. 678 учнів. Тож для створення нового освітнього середовища ще у квітні Уряд для Волині виділив 37,8 млн грн.

Детальніше
На Волині за гроші позики Світового банку розпочнуть роботи на ще 10 об’єктах під амбулаторії

На Волині у рамках реалізації будівельного компоненту Субпроекту «Вдосконалення медичної допомоги хворим із хворобами системи кровообігу у Волинській області» підписано 6 договорів на виконання робіт із ремонту та реконструкції приміщень під амбулаторії загальної практики-сімейної медицини.

Детальніше
Президент закликав Норвегію долучитися до міжнародної кампанії з вимогою звільнення українських заручників на окупованій території та в Росії

Президент Петро Порошенко прийняв Міністра закордонних справ Норвегії Іне Еріксен Сьорейде, яка перебуває в Україні з робочим візитом.

Детальніше
Завдання Укрзалізниці до 2020 року довести рівень електрифікації своїх станцій до рівня розвинених європейських країн

Електрифікація однієї з найважливіших залізничних станцій України Потоки-Золотнишине, через яку проходить експортний вантажопотік залізорудної сировини, за обсягами видобування якої наша країна шоста в світі, один із глобальних інфраструктурних проектів 2018 року.

Детальніше
Бюджет області виконано на 107,3 %

На думку керівника найвищої виконавчої гілки влади в області, відповідний показник не достатній для Волині.

Детальніше
Безкоштовні ліки в лікарні: що потрібно знати

В поточному році Уряд виділив з бюджету на закупівлю ліків та вакцин майже 6 млрд.грн.

Детальніше