Новини

Прикордонники подякували голові облдержадміністрації за співпрацю

Олександр Савченко зустрівся з новопризначеним першим заступником начальника управління – начальником штабу Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України (м. Житомир) полковником Сергієм Москаленком.

Детальніше
У Луцьку з професійним святом привітали юристів Волині

День юриста в Україні відзначається щорічно 8 жовтня.

Детальніше
Остап Семерак: «За незаконне полювання на лося доведеться заплатити 130 тис. грн»

Днями на засіданні Уряд визначив розмір плати за незаконне полювання на лося європейського, якого у 2017 році було занесено до Червоної Книги.

Детальніше
«Волинь-Інвест 2018»: бізнесмени з Ірану зацікавилися Ковельським індустріальним парком

Інвестиційний бізнес-форум «Волинь-Інвест 2018» єднає співпрацею Волинь з десятками країн світу.

Детальніше
Освітян Волині привітали з професійним святом

– Вчуся сьогодні від кожного з Вас, – з такими словами звернувся голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко до освітян напередодні їхнього професійного свята.

Детальніше
Реформа інтернатних закладів – це формування нової політики, - Микола Кулеба зустрівся з головою облдержадміністрації Олександром Савченком

Уповноважений Президента України  з прав дитини Микола Кулеба та голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко поспілкувалися про реформування закладів інтернатної сітки в Україні.

Детальніше
Волинь на 100% готова до опалювального сезону

Україна з технічної точки зору готова до опалювального сезону.

Детальніше
Президент вітає ухвалення в першому читанні законопроекту «Про забезпечення функціонування української мови як державної»

Президент Петро Порошенко вітає ухвалення Верховною Радою України в першому читанні законопроекту «Про забезпечення функціонування української мови як державної» та переконаний, що новий закон сприятиме європейським стандартам ставлення до прав меншин, національній єдності держави, об’єднуватиме суспільство та зміцнюватиме українську політичну націю.

Детальніше
Володимир Гройсман: наша мета - 30% зниження аварій і більше тисячі врятованих життів на рік

Уряд ставить завдання знизити смертність та травмування на дорогах на 30% і опрацювати програму додаткового захисту дітей.

Детальніше