Новини Волині

Три громади області навчали гендерно чутливому стратегічному плануванню

Важливість гендерно чутливого стратегічного планування на рівні області та ОТГ обговорили під час семінару, що відбувся 16 жовтня 2019 року в рамках презентації проєкту «Просування гендерної рівності та розширення прав та можливостей жінок в рамках реформи децентралізації в Україні».

Детальніше
Співчуття з приводу смерті директора департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексія Веремійчика

Волинська обласна державна адміністрація та тимчасово виконуючий обов’язки голови Олександр Киричук особисто, висловлюють щирі співчуття рідним, близьким та колегам з приводу смерті директора департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради Олексія Веремійчика.

Детальніше
Директор департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації у робочому відрядженні в Києві

Директор департаменту соціального захисту населення Волинської обласної державної адміністрації 15–16 жовтня 2019 року у робочому відрядженні в Києві.

Детальніше
У Луцьку запрацював Центр реабілітації для учасників бойових дій

Новий сучасний центр реабілітації учасників бойових дій відкрили сьогодні, 15 жовтня 2019 року, у м.Луцьку.

Детальніше
Урочистою посвятою в ліцеїсти та фестивалем повстанської пісні відзначали на Волині День захисника України

Урочисті заходи з нагоди державного свята Дня захисника України проходили 14 жовтня 2019 року в обласному центрі м.Луцьку. Участь в урочистостях взяв заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось.

Детальніше
На Волині вшанували пам’ять Захисників, що віддали життя за Україну

Відзначення Дня захисника України на Волині розпочалося із покладання квітів до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» на Театральному майдані м. Луцька та могил полеглим воїнам АТО на Алеї почесних поховань у с. Гаразджа Луцького району.

Детальніше
Вітання Олександра Киричука з Днем Захисника України Детальніше
Земельна реформа врахує інтереси всіх сторін

У Верховній Раді зареєстрували доповнений проект закону на основі урядового законопроекту про обіг земель сільськогосподарського значення, який враховує всі зауваження та побажання суспільства.

Детальніше
В області збудують 6 мультифункціональних спортивних майданчики

Під головуванням заступника голови облдержадміністрації Валентина Цьося 10 жовтня 2019 року відбулось засідання регіональної комісії з питань визначення переліку об’єктів, на які буде у 2019 році спрямовано субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту.

Детальніше