Новини Волині

Перерахунки з 1 липня 2019 року

Закон України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” передбачає підвищення прожиткового мінімуму з 1 липня поточного року ( з 1497 до 1564 гривень (+67 гривень).

ВОКЛ вразила представників «Philips» і фахівцями, і технікою

«Ми вражені…Приємно», – зазначили представники фірми «Philips Medical Systems Nederland B.V.», які 27 червня перебували у Луцьку та відвідали Волинську обласну клінічну лікарню.

Розпочався відбір до збірної команди України на Ігри Нескорених-2020

8 вересня 2019 року відбудуться Національні Ігри Нескорених (м. Київ), а 09-16 травня 2020 року – Міжнародні Ігри Нескорених (м. Гаага, Нідерланди) – спортивні змагання, які покликані сприяти процесу одужання та інтеграції військовослужбовців і ветеранів АТО/ООС з обмеженими фізичними можливостями, набутими під час або внаслідок виконання службових обов’язків.

Звернення т.в.о. голови облдержадміністрації Олександра Киричука з нагоди Дня Конституції

28 червня ми відзначаємо велике національне свято - День Конституції України!

«Оберіг української державності»: у Луцьку відзначили День Конституції

Конституція – оберіг української державності.

Philips поставить у чотири волинські лікарні УЗД-апарати на понад півмільйона євро

Уже за три місяці у чотири медзаклади краю вторинного і третинного рівня надання послуг надійде якісна техніка від одного з провідних світових виробників медичного обладнання – Philips Medical Systems Nederland B.V.

Нелегальні пасажирські перевезення та крадіжки дорожніх знаків: про що говорили на Координаційній раді з питань безпеки дорожнього руху

Безпека дорожнього руху на автошляхах Волині – це питання стало ключовим для обговорення на Координаційній раді, яка відбулася сьогодні, 26 червня 2019 року, під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Валентина Цьося.

На Волині продовжують будувати футбольні поля зі штучним покриттям

Незабаром в області здадуть в експлуатацію 3 нових футбольних поля із штучним покриттям. Побудовані вони за державні та кошти з місцевих бюджетів із співфінансуванням на рівні не менше ніж 50 %.

День Конституції України 2019: АНОНС заходів

27 червня 2019 року, напередодні Дня Конституції України, в адміністративному центрі області відбудуться урочистості з нагоди державного свята.