08 лютого 2019, 12:28
останні оновлення: 08 лютого 2019

Інформація Про виконання Плану заходів щодо запобігання і протидії корупції у службі у справах дітей за 2018 рік

Інформація

Про виконання Плану заходів щодо запобігання і протидії корупції у службі у справах дітей  за 2018 рік

 

 

 

Протягом 2018 року працівниками служби у справах дітей було прийнято участь у навчання персоналу на яких розглядалось питання дотримання вимог законів України «Про запобігання корупції» та інших нормативно-правових актів антикорупційної спрямованості.

Уповноваженим з питань запобігання протидії корупції постійно надавались методична допомога з питань виконання нормативних актів, які регламентують протидію корупції, організації роботи щодо попередження порушень посадовими особами антикорупційного законодавства, своєчасності реагування на факти порушень та відповідності вимогам чинних нормативних актів.

У квітні місяці поточного року уповноваженою особою було здійснено перевірку фактів своєчасності подання декларації про майно, доходи, витрати  і зобов”язання фінансового характеру. Серед працівників  служби у справах дітей був один факт  невчасного подання декларацій за 2017 рік відповідальність за який передбачено ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні порушення. За рішенням Луцького міськрайонного суду Волинської області від 13.12.2018 працівника визнано винним  та на підставі ст..22 КУпАП звільнено від адміністративної відповідальності у зв”язку з малозначністю вчиненого правопорушення та обмежено усним зауваженням, провадження у справі закрито.

Даний факт був обговорений на оперативній нараді ССД ОДА 18.01.2019 року.

У 2018 році  уповноваженою особою постійно надавались роз”яснення посадовим особам служби стосовно наявності у них та шляхів регулювання конфлікту інтересів. Протягом року випадків вчинення корупційних діянь посадовими особами служби у справах дітей не було.

Організація особистих прийомів в службі ведеться на належному рівні. Звернень, щодо корупційних діянь та корупційних правопорушень до служби у справах дітей,не надходило. Протягом 2018 року  було підготовлено відповіді на 12 запитів щодо надання публічної інформації та 36 звернень громадян.

З метою забезпечення прозорості, відкритості та виконання антикорупційного законодавства і питання протидії корупції постійно розглядались на навчаннях, семінарах-нарадах та оперативних нарадах служби у справах дітей.

Протягом 2018 року навчання пройшли- 6 працівників.

20-21 грудня 2018 року уповноважений з питань запобігання та виявлення корупції пройшла тематичне навчання «Запобігання корупції у сферах державної служби в органах місцевого самоврядування» у Волинському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

Постійно проводилась антикорупційна експертиза проектів нормативно-правових актів, організаційно-розпорядчих документів на наявність в них правил і процедур, які могли б містити ризики вчинення корупційних правопорушень.

Випадків відсторонення від виконання повноважень на посаді, осіб, щодо яких винесено постанову про притягнення як обвинуваченої у вчинення злочину у сфері службової діяльності, не було.