20230519091136.JPG, фото
18 травня 2023, 13:25
останні оновлення: 19 травня 2023

З нагоди Міжнародного дня музеїв, сьогодні, 18 травня 2023 року, у Волинському краєзнавчому музеї відбулася урочиста академія та презентація етнографічної виставки «НаСтрої»

З нагоди Міжнародного дня музеїв, сьогодні, 18 травня 2023 року, у Волинському краєзнавчому мезеї відбулася урочиста академія та презентація етнографічної виставки «НаСтрої».
За дорученням голови Волинської ОВА Юрія Погуляйка урочистий захід відвідав директор профільного Департаменту Олександр Хвіщук та заступник директора - начальник управління культури Валерій Дмитрук. Олександр Віталійович вручив подяки голови Волинської ОДА «За особистий внесок у розвиток музейної справи, багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня музеїв» Бірюліній Олені Андріївні та Василевській Світлані Іванівні.
Директор профільного Департаменту щиро подякував Оксані Важатко, директорці музею та усім працівникам музейних установ за плідну роботу та зусилля, які докладаються для збереження культурних цінностей у надзвичайно важкі часи.
Серед присутніх на заході були заступник голови Волинської обласної ради Юрій Поліщук, заступник голови Луцької міської ради Ірина Чебелюк, директор Департаменту культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів, лучани, музейники та гості міста.