20180907114526.jpg, фото
07 вересня 2018 року

У Ковелі фіскали Волині виявили «міні-завод» з виготовлення алкогольних традиційних напоїв

Завдяки вдало спланованим заходам, в рамках проведення операції «Акциз-2018», податковою міліцією Волині спільно з працівниками управління контролю за обігом підакцизних товарів виявлено «міні-завод», де масово виготовляли традиційний алкоголь, - інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, встановлено, що «підприємливий бізнесмен» в підвальному приміщенні одного з кафе м. Ковеля облаштував  незаконне виробництво традиційних алкогольних напоїв, зокрема «Хріновуха», «Медовуха», «Вишнівка», «Клюковка», «Лімончелло» та пива без відповідних на те  дозвільних документів.

В ході проведення контрольно-перевірочних заходів фіскалами детально зафіксовано весь процес незаконного виробництва та реалізації такого алкоголю. При цьому, оперативниками з’ясовано, що протягом тривалого часу готова продукція власного виробництва  реалізовувалась через мережу розважальних закладів міста Ковель.

З метою попередження незаконного обігу, за місцем виготовлення вилучено близько 2 500 літрів водно-спиртової суміші, що використовувалася в процесі виготовлення спиртного та 100 літрів готових алкогольних напоїв в асортименті. Крім того, вилучено імпортне дороговартісне  обладнання, зокрема: циліндрично-конічні танки, варочний котел, фільтр-чан, які забезпечували масове виготовлення такої продукції.  Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 1,5 мільйона гривень.

На даний час вживаються заходи щодо встановлення всіх осіб, причетних до такої незаконної діяльності.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.