Новини Волині

5 квітня співробітники ДСНС України в області перевірили 19 об’єктів з масовим перебуванням людей

Співробітники підрозділів управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області продовжують перевіряти об’єкти з масовим перебуванням людей на предмет виконання вимог пожежної безпеки.

На Волині закликають не спалювати суху рослинність 

Кожен з нас, особливо навесні, спостерігає масові випалювання сухої рослинності.

УВАГА! Кліщі атакують!

Весна - прекрасна пора року, природа пробуджується від зимової сплячки, зелена травичка, сонечко гріє ...

Олександр Савченко на сесії облради: «Ми всі представляємо людей, тому надіюся на плідну співпрацю та розуміння»

Сьогодні, 4 квітня 2018 року, розпочала роботу дев’ятнадцята сесія обласної ради VII скликання, у якій бере участь голова облдержадмністрації Олександр Савченко.

Відбулось засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства обласної ради

Перед початком чергової сесії обласної ради сьогодні, 4 квітня 2018 року, члени постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства головного представницького органу краю провели робоче засідання.

Ще 20 закладів Волині перевірили на протипожежну безпеку

На Волині тривають перевірки стану протипожежної та техногенної безпеки на об’єктах із масовим перебуванням людей.

Працівники ДСНС перевірили готовність понад 462 каналів відведення поверхневих стічних вод на території області

У зв’язку зі стрімким таненням снігів і весняними зливами на водоймах країни відбулося підняття рівня ґрунтових вод.

Чи зможе оздоровитися учнівська молодь Волині влітку 2018-го

Незадовільною назвав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко роботу з підготовки до оздоровлення учнівської молоді в 2018 році під час оперативної наради, що відбулася 3 квітня 2018 року.

В області відзначили волинських спортсменок - учасниць Паралімпійських ігор

Волинянок, що брали участь в Паралімпійських іграх: Юлію Батенкову-Бауман та Богдану Коношук, сьогодні, 3 квітня 2018 року, вітали у Волинській ОДА.