Новини Волині

Колківська республіка: 75 років свободи. АНОНС

Унікальним явищем в історії національно-визвольної боротьби по праву називають Колківську Повстанську Республіку, яка створена весною 1943 року на Волині.

Детальніше
75-а річниця трагедії села Красний Сад. АНОНС

19 квітня 2018 року виповнюється 75-а річниця трагедії села Красний Сад.

Детальніше
Професор Парк Сунг Су: Якщо ми хочемо побудувати країну, нам потрібно змінити свідомість людини

У Республіці Корея також є палкі прихильники України.

Детальніше
Фахівці цивільного захисту продовжують перевірки об’єктів з масовим перебуванням людей  

12 квітня 2018 року працівниками органів державного пожежного нагляду УДСНС України у Волинській області перевірили стан пожежної та техногенної безпеки на 14 об’єктах з масовим перебуванням людей в області та виявили суттєві порушення правил пожежної безпеки.

Детальніше
Голова облдержадміністрації Олександр Савченко відвідав Іваничівський район та м.Нововолинськ

Першу робочу поїздку на посаді голови облдержадміністрації Олександр Савченко здійснив у Іваничівський район та м.Нововолинськ.

Детальніше
Волинь – в п’ятірці лідерів процесу децентралізації в країні

Відремонтовані дороги, нові школи, дитячі садочки, спортивні майданчики та інші соціальні об’єкти, передача повноважень на місць – це і є перші результати реформи децентралізації, яку по праву називають однією із найуспішніших в Україні.

Детальніше
Запрошення організацій, які надають послуги конференц-сервісу, до участі в тендерах у Волинській області

Уряд України отримав від Міжнародного банку реконструкції та розвитку позику №8475-UA від 19.03.2015р. на цілі проекту «Поліпшення здоров'я на службі у людей».

Детальніше
У Луцьку відбудеться VIII Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня»

Опісля п’ятирічної перерви на теренах Волині проходитиме черговий Міжнародний фестиваль українського фольклору «Берегиня», мета якого – популяризація українських традицій, обрядів, звичаїв, відродження народних весільних дійств тощо.

Детальніше
Юридичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошує на навчання в магістратуру

Юридичний факультет Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки запрошує на навчання в магістратуру за спеціальністю 081 «ПРАВО».

Детальніше